AKADEMIA EKOLOGICZNA

Twoja droga do Organicznego Życia, długowieczności w zdrowiu i większej samowystarczalności

SPRAWDŹ CO ZYSKUJESZ:

komputer

Dowiesz się jak odzyskać zdrowie dzięki unikaniu szkodliwych produktów, co spożywać i w jaki sposób, by sobie pomóc, a nie zaszkodzić!

Usłyszysz, co dokładnie powoduje choroby i dlaczego nikt nie mówi o tym w telewizji. Ułatwimy Ci korzystanie z wiedzy naukowej i ze źródeł publikacji, dzięki którym przekonasz również najbliższych.

Nasza baza wykładów i webinarów pozwoli Ci stać się rodzinnym zawiadowcą, który potrafi zidentyfikować problem, rozpoznać przyczynę, a także zastosować skuteczne rozwiązania. Nie grozi Ci już otyłość, zmęczenie i lawina chorób. Wybierz zdrowie długofalowe!

 

Na przekór ludziom zaślepionym przez żądzę pieniądza, udostępniamy Ci wiedzę bez konieczności ponoszenia opłat. Zadbaj o siebie i o swoich najbliższych.

Rejestracja nowego użytkownika Akademii Ekologicznej  Dlaczego potrzebujemy
  Twój adres mailowy?

  Akademia Ekologiczna oferuje wiedzę, która stanowi swoisty samouczek ekologiczny. Nie pobieramy opłat za większość udostępnianych materiałów.

  Baza tejże wiedzy cały czas będzie ulegała powiększeniu, warto więc być z nami bliżej i otrzymywać informacje o kolejnych wykładach i nowych prelegentach, którzy systematycznie do nas dołączają.

  Nie spamujemy naszych subskrybentów ofertami handlowymi, nie sprzedajemy adresów mailowych do żadnych firm zewnętrznych, tak samo jak nie promujemy żadnych produktów międzynarodowych koncernów, kredytów bankowych czy pożyczek. Mamy swoje zasady, które są ściśle przestrzegane od ponad 10 lat. Więc Twój najlepszy mail jest tutaj bezpieczny.

  Pozostałe informacje, poza adresem mailowym, nie są obowiązkowe, ale pomagają nam stwierdzić, komu służy nasz wysiłek i o kim myśleć w przyszłości, kiedy będziemy agregować dodatkowo pozyskaną wiedzę. Dane te nie są nigdzie udostępniane.

  Oto ostatnio dodane wykłady dostępne tuż po rejestracji